
Паяльний наконечник C245 - 2.4D YATO YT-82501
- В наявності
- Код: YT-82501
300 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльний наконечник YATO YT-82501 типу C245 з вбудованим нагрівачем і датчиком температури.
- Опір нагрівача: ~3,2 Ом.
- Тип наконечника: C245 - 2.4D.
Підходить для паяльних станцій:
- YT-82463.
- YT-82500.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Лапатка |
| Ширина | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура жала | 500 град. |
| Мінімальна температура жала | 90 град. |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга живлення | 18 В |
| Стан | Нове |
| Знімне жало | Да |
- Ціна: 300 ₴


