
Складаний садовий камін C7 LUND 99708
- В наявності
- Код: LUND 99708
3 800 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складана садова чаша для багаття
Ця високоякісна окремостояча чаша для багаття, покрита термостійкою чорною фарбою, дає змогу легко розпалити вогонь практично в будь-якому місці. Вона стане цікавим декоративним елементом вашого саду та джерелом тепла, створюючи приємну атмосферу. Конструкція легко складається, тому її можна взяти із собою на пікнік, у похід або на риболовлю.
Ретельно продуманий дизайн
Конструкція топки забезпечує ефективне відведення дощової води, запобігаючи її скупченню всередині.
Декоративний елемент
Елегантний дизайн каміна робить його цікавим декоративним елементом будь-якого приміщення.
Додаткова інформація
- Довжина: 50 см.
- Ширина: 35 см.
- Висота: 27 см.
- Внутрішня довжина: 45 см.
- Ширина дна топки: 9 см.
- Товщина аркуша: 3 мм.
- Вага: 10 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 3 800 ₴




