
Насос для конденсату 90 Вт Fala 75985
- В наявності
- Код: 75985
2 500 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей високопродуктивний насос Fala 75985 призначений для автоматичного видалення конденсату, що утворюється під час роботи систем кондиціонування повітря, холодильних установок і конденсаційних котлів. Він забезпечує ефективне відведення конденсату в каналізацію або інше місце скидання. Датчик рівня конденсату автоматично вмикає насос у разі досягнення заданого рівня рідини. Компактні розміри та безшумна робота дають змогу встановлювати його в різних місцях, забезпечуючи простоту використання й мінімальне технічне обслуговування.
- Потужність: 90 Вт.
- Джерело живлення: ~230 В.
- Максимальна висота підйому: 6 м.
- Максимальна продуктивність: 350 л/год.
- Об'єм бака: 2 л.
- Діаметри водопровідних з'єднань: входи 3: 1-1/8" (28,6 мм), вихід 1: 3/8" (9,5 мм).
- Максимальна температура води, що подається: 35˚C.
- Клас захисту: IPX4.
- ПВХ-шланг завдовжки 6 м.
- Вага: 1.6 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Fala |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 1.6 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Загальний об`єм резервуара (ів) | 2 л |
- Ціна: 2 500 ₴









