
Тостер потужністю 1400 Вт 4 тости LUND 67520
- В наявності
- Код: LUND 67520
1 150 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей тостер LUND 67520 може одночасно готувати до 4 скибочок хліба. Антипригарне покриття забезпечує рівномірне підсмажування та легке зняття тостів із нагрівальної пластини.
- Потужність: 1400 Вт , 220-240 В, 50 Гц.
- Декор із неіржавкої сталі.
- Тарілка на 4 тоста.
- Антипригарне покриття тарілки.
- Індикаторні лампи.
- Можна зберігати у вертикальному положенні.
- Кабель: 70 см.
- Протиковзні ніжки.
- Розмір дошки: 25 x 21 см.
- Розміри виробу: 26 x 21 x 10 см.
- Класичний чорний колір із кришкою з неіржавкої сталі підійде для будь-якої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Тип прибора | Електричний гриль-барбекю |
| Наявність антипригарного покриття | Да |
| Функції | Сендвіч |
| Тип нагрівної поверхні | Сендвіч панелі |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Ширина робочої поверхні | 250 мм |
| Глибина робочої поверхні | 210 мм |
- Ціна: 1 150 ₴









