
Тостер для випікання печива горішки 1400 Вт 24 шт. керамічна тарілка LUND 67527
- В наявності
- Код: LUND 67527
1 250 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей тостер LUND 67527 швидко випікає 24 печива, які, якщо їх полити кремом, перетворяться на 12 смачних «горішок». Міцне антипригарне керамічне покриття забезпечує швидке та рівномірне випікання, а також легке очищення.
Інформація:
- Потужність: 1400 Вт, 220-240 В, 50/60 Гц.
- Висока потужність пристрою гарантує швидке нагрівання та приготування 24 печиво приблизно за 2 хвилини.
- Максимальна кількість печива за один раз: 24 штуки.
- Максимальна кількість «горішок» з начинкою за одну випічку: 12 штук.
- Розмір дошки: 25 x 21 см.
- Можна зберігати у вертикальному положенні.
- Класичний чорний колір із великим елементом із неіржавкої сталі на кришці підійде для будь-якої кухні.
Конструкція та розміри:
- Антипригарне та міцне керамічне покриття форми забезпечує швидке та рівномірне випікання, а також легкість очищення; додатковою перевагою є можливість обсмажування горіхів без попереднього змазування форм.
- Індикаторні лампи.
- Протиковзні ніжки.
- Декоративне оздоблення корпусу з неіржавкої сталі.
- Ручка із захистом від нагрівання.
- Кришка закривається за допомогою клямки.
- Площа пластини: 25 x 21 см.
- Розміри виробу: 26 x 33 x 10,5 см.
- Кабель: 75 см.
Керамічна варильна панель:
- Дуже добре проводить тепло.
- Нагрівається швидко та рівномірно.
- Їжа до неї не прилипає, немає потреби змащувати тарілку.
- Висока стійкість до подряпин (більш довговічне, ніж традиційні чорні тефлонові покриття).
- забезпечує швидке та ефективне очищення, наприклад, вологою тканиною.
- Світлий колір тарілки полегшує виявлення бруду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір корпусу | Срібний |
| Призначення | Побутове |
| Тип керування | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Джерело живлення | Електричність |
- Ціна: 1 250 ₴







