
Тостер потужністю 750 Вт пластина для гриля 21.5 x 12.5 см чорна LUND 67528
- В наявності
- Код: LUND 67528
550 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей тостер LUND 67528 з решіткою для гриля дає змогу готувати тости та інші гарячі закуски. Антипригарне покриття забезпечує рівномірне підрум'янення й легке виймання продуктів із нагрівальної пластини.
- Потужність: 750 Вт, 220-240 В.
- Індикаторні лампи.
- Можна зберігати у вертикальному положенні.
- Можливість закрити кришку.
- Ручка із захистом від нагрівання.
- Кабель: 75 см.
- Протиковзні ніжки.
- Розмір тарілки: 21,5 x 12,5 см.
- Розміри виробу: 21,8 x 20 x 8,2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 215 мм |
| Глибина робочої поверхні | 125 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 550 ₴









