
Ручний міксер 150-200 Вт зі стійкою LUND 67780
- В наявності
- Код: LUND 67780
550 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний і портативний міксер LUND 67780 з підставкою для зручного зберігання. Ідеально підходить для змішування інгредієнтів, збивання та замішування тіста. П'ять швидкісних режимів дають змогу регулювати швидкість залежно від завдання.
Інформація
- Потужність: 150-200 Вт.
- Напруга: 220-240 В, 50/60 Гц.
- 5 рівнів швидкості.
- Кнопка звільнення наконечника.
- Довжина кабелю: 80 см.
- Розмір виробу: 14 x 8,5 x 20 см.
- Ефективна система охолодження.
- Міцний корпус з АБС-пластику.
- Зручна ручка й ергономічна форма.
- Наконечники для змішування з суцільного металу.
Аксесуари
- 2 венчика.
- 2 заважки.
- Підставка для міксера та приладдя.
Функції
- Змішування.
- Збивання піни.
- Замішування тіста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Матеріал насадки-блендера | метал |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.67 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 85 мм |
- Ціна: 550 ₴







