
Ручний міксер потужністю 200-250 Вт із чашею з неіржавкої сталі LUND 67790
- В наявності
- Код: LUND 67790
1 200 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний міксер із чашею LUND 67790 з неіржавкої сталі. Ідеально підходить для змішування інгредієнтів, збивання та замішування тіста. Три режими швидкості дають змогу регулювати швидкість залежно від завдання. Додаткова підставка, чаша та система автоматичного обертання полегшують процес змішування.
Інформація
- Потужність: 200-250 Вт.
- Напруга: 220-240 В, 50/60 Гц.
- Чаша з неіржавкої сталі.
- Об'єм чаші: 3 л.
- Автоматичне обертання чаші.
- 3 рівні швидкості.
- Турбофункція.
- Кнопка звільнення наконечника.
- Кабель: 80 см.
- Розміри міксера: 19,5 x 8,5 x 16 см.
- Розміри міксера з чашею: 33 x 20 x 34 см.
- Ефективна система охолодження.
- Наконечники для змішування з суцільного металу.
- Корпус: ABS, хром.
Аксесуари:
- 2 венчика.
- 2 заважки.
- Основа та чаша з неіржавкої сталі.
Функції
- Змішування.
- Збивання піни.
- Замішування тіста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість насадок | 4 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Матеріал насадки-блендера | метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.73 кг |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Об'єм чаші | 3 л |
| Матеріал чаші | Метал |
- Ціна: 1 200 ₴









