
Вафельниця для приготування бульбашкових вафель потужністю 700 Вт LUND 68014
- В наявності
- Код: LUND 68014
950 ₴
Ця вафельниця LUND 68014 для приготування азійських бульбашкових вафель — пристрій для прихильників солодких ласощів. Обертання на 180 градусів і потужність 700 Вт дають змогу приготувати ідеально пропечені, хрусткі вафлі лише за кілька хвилин. Подана з вашими улюбленими начинками, вона ідеально підходить для сімейних сніданків, вечірок або зустрічей із друзями.
Швидкий і смачний десерт
Приготуйте смачні пухирчасті вафлі миттєво! Завдяки потужності 700 Вт вафельниця швидко нагрівається. Час випікання вафлі залежно від товщини тіста становить 4-5 хвилин. Це ідеальний час, щоб у той час приготувати ваші улюблені начинки.
Обертання пристрою на 180° забезпечує рівномірне підсмажування вафель з обох боків. Перевертання вафельниці догори дном під час роботи гарантує ідеально хрусткі вафлі зовні та м'які всередині. Їх можна згорнути в конус і полагодити будь-якими добавками.
Унікальний смак
Бульбашки вафлі вирізняються своєю текстурою і смаком. Завдяки особливій конструкції вафельниця випікає легкі та повітряні вафлі з хрусткою скоринкою й ідеально м'якою серединкою.
Вафельниця — це не просто вафельниця, це ще й інструмент для кулінарної творчості. Ви можете експериментувати з різними рецептами — від традиційних бісквітних до шоколадних, гарбузових або безглютенових. Отже, ви щоразу зможете насолоджуватися новим смаком і готувати вафлі на свій смак.
Швидке прибирання
Антипригарне покриття тарілок полегшує чищення. Досить просто протерти їх вологою тканиною, без використання будь-яких мийних засобів.
Зручне зберігання
Завдяки своїм невеликим розмірам і можливості вертикального розміщення пристрій легко зберігати на стільниці або в шафах.
Практична зручність
Простота у використанні.
Автоматичний контроль температури запобігає перегріванню пристрою та забезпечує рівномірне випікання вафель.
Безпечне використання.
Ручка, що не нагрівається на дотик, забезпечує безпечне використання пристрою, особливо під час приготування вафель із дітьми, які можуть спостерігати за процесом випікання разом із нами.
Інтуїтивно зрозумілий у використанні.
Індикаторна лампочка сигналізує про процес нагрівання пластин, загоряючись зеленим кольором, коли вафельниця готова до використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 210 мм |
| Глибина робочої поверхні | 190 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 950 ₴









