
Апарат для приготування попкорну на візку 1200 Вт LUND 68260
- В наявності
- Код: LUND 68260
1 350 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перенесіть чари кінотеатру до себе додому за допомогою попкорниці LUND 68260. Насолоджуйтеся смаком свіжоприготовленого попкорну — без жиру та всього за 3 хвилини!
Пориньте у світ кіно, не виходячи з дому.
- Приготування попкорну без використання жиру, за допомогою гарячого повітря.
- Вбудована система перемішування для рівномірного приготування попкорну
- Попкорн готовий усього за 3 хвилини.
- Підходить для вечірок, кінопоказів або як оригінальний подарунок.
- Ретростиль, який потішить кожного.
- Кришка також слугує зручним мірним стаканчиком.
- Ковпак для зручного очищення пристрою.
- Нековзні ніжки для стійкості
- Просте керування за допомогою вимикача.
Технічні характеристики:
- Потужність: 1200 Вт.
- Напруга та частота: 220-240 В, 50/60 Гц.
- Матеріал: поліпропілен, алюміній.
- Місткість: 50-60 г зерна на одну порцію.
- Довжина кабелю: 0,8 м.
- Зовнішні габарити пристрою (у робочому стані): 220 x 190 x 390 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Для дому, Для бару |
| Разове завантаження | 60 г |
| Номінальна потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 0.7 кг |
- Ціна: 1 350 ₴






