
Кухонні ваги з нержавіючої сталі 27x25x1.8 см LUND 68363
- В наявності
- Код: LUND 68363
450 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точність і зручність на вашій кухні
Відкрийте для себе точність і зручність зважування з кухонними вагами LUND 68363. Велика платформа з неіржавкої сталі гарантує довговічність і гігієнічність, а сучасні датчики забезпечують точне вимірювання кожного інгредієнта.
Точне зважування
- Точне зважування завдяки чотирьом вдосконаленим тензометричним датчикам.
- Максимальне навантаження до 5 кг (5000 г), ідеально підходить для великих порцій та інгредієнтів.
- Виберіть одну з трьох одиниць вимірювання ваги: грами (г), кілограми (кг) та фунти (lb).
- Функція тарування дає змогу точно зважувати інгредієнти, не з огляду на вагу контейнера.
- Легко читаний РК-дисплей із чіткими червоними цифрами (55 x 20 мм).
- Практичні індикатори перевантаження та низького заряду батареї.
- Протиковзні ніжки гарантують стійкість і безпеку використання.
- Автоматичне скидання і вимикання для заощадження енергії та зручності.
- Точне вимірювання з поділками на 1 грам для приготування вишуканих страв.
- Елегантна та легко мийна вагова платформа з неіржавкої сталі.
Технічні характеристики:
- Матеріал: високоякісний АБС-пластик і неіржавка сталь.
- Розміри виробу: 27 x 25 x 1.8 см.
- Максимальне навантаження: 5000 г (11 фунтів).
- Точність вимірювання (градуювання): 1 г.
- Живлення: 2 батарейки AAA 1,5 В.
- Розмір РК-дисплея: 55 x 20 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Матеріал тари | метал |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти, Грам |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 450 ₴







