
Складаний садовий камін C3 LUND 99705
- В наявності
- Код: LUND 99705
4 700 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий окремий камін
Унікальний продукт, що поєднує функціональність і естетику. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця чаша для багаття ідеально підходить для безпечного розведення вогню практично в будь-якому місці саду.
Основні характеристики
- Оригінальний дизайн.
- Пофарбовано термостійкою фарбою.
- Забезпечує відведення дощової води.
- Складається.
Висока якість
Виготовлений із високоякісного листового металу завтовшки 3 мм і покритий чорною термостійкою фарбою, він гарантує довговічність і стійкість до високих температур.
Функційність
Продумана конструкція дає змогу відводити дощову воду, тому камін можна залишати на вулиці цілий рік.
Його легко встановлювати та складати, що полегшує транспортування і зберігання. Ви можете брати гострість із собою на пікніки, у походи або на риболовлю.
Габарити та вага
- Довжина: 740 мм.
- Ширина: 690 мм.
- Висота: 220 мм.
- Ширина дна топки: 330 мм.
- Товщина аркуша: 3 мм.
- Вага: 9,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 9.5 кг |
- Ціна: 4 700 ₴




