
Садова чавунна чаша для багаття 60 см LUND 99711
- В наявності
- Код: LUND 99711
2 500 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чавунна чаша для багаття діаметром 60 см
Ідеальне рішення для тих, у кого немає спеціально відведеного місця для багаття в саду. Підходить для будь-якого саду, незалежно від його розміру.
Міцна конструкція на довгі роки.
Топка виготовлена з міцного чавуну, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Вона стійка до високих температур і несприятливих погодних умов.
Великий діаметр — 60 см — забезпечує оптимальний простір для палива.
Практичний і зручний для зберігання
Кутова чаша має знімні ніжки для зручного зберігання в міжсезоння.
Це означає, що вона займає мінімум місця в коморі або гаражі.
Крім того, її легко чистити й обслуговувати.
Додаткова інформація
- Діаметр топки: 60 см.
- Глибина топки: 22 см.
- Висота: 30 см.
- Вага: 8,4 кг.
- Діаметр ніжок: 1,2 см.
- Матеріал: чавунна топка, сталева підставка, кована колосникова решітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 600 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 8.4 кг |
- Ціна: 2 500 ₴





