
Роликовий вимірювач довжини до 100 м YATO YT-70990
- В наявності
- Код: YT-70990
800 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний роликовий вимірювач YATO YT-70990 — це компактний вимірювальний інструмент, призначений для точного визначення довжини на криволінійних поверхнях, дугах і ділянках неправильної форми. Завдяки вимірювальній ролі пристрій дає змогу зручно прокладати фактичну лінію — без потреби вирівнювання вимірювального маршруту.
Завдяки своїм невеликим розмірам і малій вазі, його зручно тримати в руці, і він підходить для використання в майстернях, а також у технічних, опоряджувальних та модельних проєктах. Вбудований літій-полімерний акумулятор забезпечує зручність використання без потреби частої заміни батареї.
Найважливіші характеристики та параметри:
- Діапазон вимірювань: 0,05–99,9 м.
- Точність вимірювання: ±0,5%.
- Вимірювання кривих ліній, дуг і довільних форм.
- Вибір одиниці виміру: см/ фут/дюйм.
- Вбудований акумулятор: 3,7 В, 200 мА·год (літій-полімерний).
- Компактні розміри: 73 x 37 x 17,5 мм.
- Мала вага: 31 г.
- Швидке та зручне вимірювання способом переміщення ролика поверхнею.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Індикація | Цифрова |
| Діапазон вимірювань від 0 до | 99.9 м |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання +/- | 0.5 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.031 кг |
| Висота | 17.5 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
- Ціна: 800 ₴





