
Роликовий вимірювач довжини до 100 м YATO YT-70991
- В наявності
- Код: YT-70991
1 100 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний роликовий вимірювач YATO YT-70991 — це компактний вимірювальний інструмент, призначений для точного визначення довжини на криволінійних поверхнях, дугах і ділянках нестандартної форми. Завдяки вимірювальному роліку пристрій дає змогу зручно прокладати фактичну лінію — без потреби вирівнювання вимірювального маршруту.
Завдяки своїм невеликим розмірам і малій вазі, його зручно тримати в руці, і він підходить для використання в майстернях, а також у технічних, опоряджувальних та модельних проєктах. Вбудований літій-полімерний акумулятор забезпечує зручність використання без потреби частої заміни батареї.
Найважливіші характеристики та параметри:
- Діапазон вимірювання: 0-99,9 м.
- Точність вимірювання: ±0,5%.
- Вимірювання кривих ліній, дуг і помилкових форм.
- Вибір одиниці виміру: см/ фут/дюйм.
- Вбудований акумулятор: 3,7 В, 200 мА·год (літій-полімерний).
- Компактні розміри: 53 x 15 мм.
- Мала вага: 35 г.
- Швидке та зручне вимірювання способом переміщення ролика поверхнею.
Додаткові функції:
- Режими роботи: немає перешкод, перешкода зліва/праворуч, вимірювання окружності.
- Економний час роботи — до 200 днів використання на одному заряді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Індикація | Цифрова |
| Діапазон вимірювань від 0 до | 99.9 м |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання +/- | 0.5 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.035 кг |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
- Ціна: 1 100 ₴




