
Легкий ковш для мінінавантажувача YATO YT-86437
- В наявності
- Код: YT-86437
30 000 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий ковш для мінінавантажувача YATO YT-86437
Універсальний робочий інструмент, призначений для мінінавантажувача YT-86400, призначений для щоденних вантажно-транспортних робіт. Завдяки зменшеній вазі він ідеально підходить для роботи з сипкими та легкими матеріалами, забезпечуючи гарну продуктивність і легку маневровість.
Конструкція з міцної сталі гарантує достатню довговічність за збереження невеликої ваги обладнання. Легкий ковш дає змогу ефективно завантажувати пісок, ґрунт, гравій та інші легкі матеріали під час будівельних, садових та сільськогосподарських робіт.
Застосування:
- Навантаження і транспортування сипких матеріалів.
- Садові та земляні роботи.
- Будівельно-господарські роботи.
- Щоденне прибирання.
Технічні характеристики:
- Тип: легка ложка.
- Призначення: мінінавантажувач Yato YT-86400.
- Розміри: 1100 х 600 х 500 мм.
- Вага: 79 кг.
- Матеріал: сталь.
Ключові особливості:
- Мала споряджена маса для легкого маневрування.
- Міцна сталева конструкція.
- Універсальне використання.
- Гарна продуктивність під час роботи з легкими матеріалами.
- Ідеально поєднується з мінінавантажувачем YATO.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Ковш для спецтехніки |
| Тип ковша | Ківш навантажувача |
| Тип техніки | Підйомна техніка |
| Габаритные размеры | |
| Вага | 79 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 30 000 ₴
