
Грейдер для мінігусеничного навантажувача YT-86400 YATO YT-86431
- В наявності
- Код: YT-86431
28 000 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грейдер YATO YT-86431 — це надійне робоче обладнання для мінінавантаження YATO YT-86400. Він призначений для вирівнювання, профільування й підготовки ґрунту для подальших будівельних і садових робіт. Ідеально підходить для вирівнювання місцевості, розподілу щебеню та ґрунту, а також для опоряджувальних робіт.
Міцна сталева конструкція забезпечує високу несну здатність, стабільну роботу та тривалий термін експлуатації навіть за інтенсивної експлуатації в комунальному та будівельному будівництві.
Застосування:
- Вирівнювання й облаштування місцевості.
- Профільування субстрату.
- Внесення ґрунту, піску та щебеню.
- Будівельні, садові та комунальні роботи.
Технічні характеристики:
- Тип: грейдер.
- Призначення: мінінавантажувач Yato YT-86400.
- Розміри: 968 × 1270 × 400 мм.
- Вага: 105 кг.
- Матеріал: сталь.
Основні характеристики:
- Міцна сталева конструкція.
- Точне вирівнювання поверхні.
- Висока зносостійкість і стійкість до навантажень.
- Стабільна робота на різних типах поверхонь.
- Підходить для мінінавантажувача YATO.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Підйомна техніка |
| Габаритные размеры | |
| Вага | 105 кг |
| Висота | 968 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 1270 мм |
- Ціна: 28 000 ₴
