
Міні-гусеничний навантажувач-екскаватор YT-86400 YATO YT-86444
- В наявності
- Код: YT-86444
130 000 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екскаватор YATO YT-86444 — це компактне навісне обладнання, розроблене для мінінавантаження YATO YT-86400, що дає змогу виконувати точні земляні роботи в обмеженому просторі. Він ідеально підходить для монтажних, садових і будівельних робіт, як-от риття траншей, закладка фундаментів і прокладка траншей для інженерних комунікацій.
Міцна сталева конструкція та функціональна стріла екскаватора забезпечують чудову точність роботи, стійкість і контроль над процесом копання. Завдяки компактним розмірам, навісне обладнання дає змогу ефективно проводити земляні роботи у важкодоступних місцях.
Застосування:
- Зони роботи для прокладання комунікацій.
- Земляні роботи та садівництво.
- Підготовка точкових фундаментів.
- Будівельні та монтажні роботи.
Технічні характеристики:
- Тип: екскаватор.
- Призначення: мінінавантажувач YATO YT-86400.
- Загальна ширина: 574 мм.
- Максимальний дорожній просвіт: 1492 мм.
- Максимальна глибина копання: 1420 мм.
- Місткість ковша: 0,33 м³.
- Вага: 91 кг.
- Матеріал: сталь.
- Розміри: 1240 x 640 x 540 мм.
Основні характеристики:
- Компактна конструкція для роботи в обмеженому просторі.
- Точне та контрольоване копання.
- Міцна сталева конструкція.
- Гарна видимість і ергономіка робочого місця.
- Підходить для мінінавантажувача YATO.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Об'єм ковша | 0.33 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Вага | 91 кг |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 1420 мм |
- Ціна: 130 000 ₴
