
Намет на 4 людини ACAMPER Domepack 4
- В наявності
- Код: 11
2 100 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий та зручний намет DOMEPACK 4.
Підходить для риболовлі, коротких поїздок за місто, велосипедних прогулянок тощо.
Технічні характеристики:
- Сучасний дизайн — зовнішній тент (тент): стійкий до УФ-випромінювання завдяки додаванню поліуретану — поліестеру.
- Стать: поліетилен — водонепроникний 9000 мм.
- Усі шви проклеєні стрічкою — розмір після збирання: 200 x 200 x 110 см.
- Розмір у складеному вигляді: 62 x 12 см.
- Водонепроникний шар: 2500 мм.
- Навіс із москітною сіткою — дуже гарна циркуляція повітря.
- Рамка: скловолокно.
- Легкий і водночас дуже міцний.
- Штифти: сталеві.
- Натяжні струни.
- Дуже просте та швидке встановлення.
- Вхід у намет додатково обладнаний москітною сіткою.
- Двостороння блискавка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acamper |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Навіс, Тамбур, Проклеєні шви |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Вага | |
| Вага | 3.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3500 мм вод. ст. |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 2 100 ₴




