
2-місний намет ACAMPER Acco 2 Pro
- В наявності
- Код: 13
3 000 ₴
+380 (63) 999-07-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ми пропонуємо вам сучасний, ретельно виготовлений двомісний намет від Acamper.
Намет з дуже високими водонепроникними характеристиками — підходить для будь-яких поїздок, кемпінгу та ночівок на природі, незамінний у будь-якій подорожі.
Дуже зручний і простий у використанні. Підвісна спальня, виготовлена з дихаючого матеріалу, чудово захищає від вологи.
Невелика вага та ретельне паковання також забезпечують безпроблемне транспортування.
Намет ACCO 2 — чудовий вибір, а також ідеальний подарунок.
Технічні характеристики:
- Сучасний дизайн.
- Зовнішній тент (тент): Стійкий до УФ-випромінювання завдяки додаванню алюмінію та поліестеру.
- Стать: поліетилен — водонепроникний 9000 мм.
- Внутрішній намет: дихаючий поліестер.
- Усі шви проклеєні стрічкою — розмір після збирання: 95 + 205 x 130 x 120 см.
- Розмір у складеному вигляді: 64 x 12,5 см.
- Водонепроникний шар: 3500 мм.
- Рамка: скловолокно.
- Легкий і водночас дуже міцний.
- Штифти: сталеві.
- Вентиляційне вікно з москітною сіткою — дуже гарна циркуляція повітря.
- Зручна та практична сумка з поліестеру з ручками.
- Білі натяжні шнури — їх легко помітити вночі.
- Дуже просте та швидке встановлення.
- Вхід до намету закривається двосторонньою блискавкою.
- Входи в спальні додатково обладнані москітною сіткою.
- Просторий вестибюль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acamper |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Навіс, Тамбур, Проклеєні шви |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Вага | |
| Вага | 2.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3500 мм вод. ст. |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 3 000 ₴



