
Електронні платформні ваги 300 кг/50 г YATO YT-73283
- В наявності
- Код: YT-73283
2 500 ₴
Міцні електронні платформні ваги YATO YT-73283 з точністю вимірювання 50 г призначені для зважування великих вантажів до 300 кг. Рифлена вагова поверхня з вуглецевої сталі розміром 40 x 50 см забезпечує стійкість і міцність. Сталевий каркас із пилозахисною кришкою захищає компоненти від бруду та механічних пошкоджень.
Пристрій обладнаний однобічним РК-дисплеєм у сталевому корпусі зі світлодіодною підсвіткою, що забезпечує чудову читабельність за будь-яких умов освітлення. 24-кнопкова панель забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування, а вбудовані функції — обнулення, тарування й попередження про перевантаження — спрощують повсякденну роботу.
Ваги живляться від олив'яно-кислотного акумулятора ємністю 4 А·год. До комплекту входить зарядний пристрій, що дає змогу зручно використовувати ваги без постійного під'єднання до електромережі. Складана конструкція та вага всього 9,8 кг полегшують транспортування і встановлення в будь-якому місці робочого місця.
- Точність вимірювання: 50 г
- Односторонній РК-дисплей зі світлодіодною підсвіткою в сталевому корпусі.
- Панель із 24 кнопками з ПВХ.
- Функції: обнулення, тарування, попередження про перевантаження.
- Джерело живлення: олив'яно-кислотний акумулятор ємністю 4 А·год, напругою 4 В і потужністю 16 Вт·год.
- Максимальне навантаження: 300 кг.
- Матеріал: вуглецева сталь.
- Міцний сталевий корпус із пилозахисним кожухом.
- Робоча поверхня сковороди: 400 x 500 мм.
- Товщина стінки форми: 1 мм.
- Температура зберігання: 0-50 | C.
- Робоча температура: 5-35 | C.
- Відносна робоча вологість Rh: ≤90%.
- Номінальний струм: 0,3 А.
- Пластикові ніжки.
- Вага: 9,8 кг.
- Зарядний пристрій входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 кг |
| Довжина платформи | 500 мм |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
| Тип ваг | Торгові марки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип керування | Електронне |
| Ширина платформи | 400 мм |
- Ціна: 2 500 ₴






